Vidlička zachráncem

Další přednáška o „roli vidliček“ v našem životě. Humorně i vážně pojaté téma o vlivu výživy na naše zdraví / nemoci vám přednese Roman Uhrin, koordinátor Klubů zdraví v ČR.

5. 10. 2023 |17:00 hod..

Vstup je bezplatný.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Roman Uhrin

Roman Uhrin

Jednatel REST CZ s.r.o., odborný poradce životního stylu, cvičitel zdravotní tělesné výchovy, masér, cvičitel a školitel metody Evminova, semináře zdravého vaření.

Po svém vyučení v oboru kuchař pracoval ve dvou dietních restauracích, což přispělo k formování jeho zájmu o zdravější způsob stravování. Při svém externím studiu v oboru „Provoz společného stravování“ začal praktikovat a propagovat vegetariánský životní styl. Od roku 1993 působí jako lektor občanského sdružení Život a Zdraví. V roce 1995 byl šéfkuchařem 5. evropského vegetariánského kongresu, dále pracoval jako šéfkuchař několika stravovacích zařízení se zaměřením na racionální stravování. Po pětiměsíční stáži v Paříži nastoupil na post šéfkuchaře a vedoucího vegetariánské restaurace Country Life v Praze. Je autorem několika televizních kurzů zdravého vaření a kuchařek zdravé výživy. Je zakladatelem a koordinátorem Klubů zdraví v ČR. Pořádal několik seminářů ve státech východní Evropy se snahou o expanzi zdravotně-osvětových aktivit. Působí v Institutu životního stylu jako učitel a odborný garant rekvalifikačního kurzu kuchař pro restaurace s racionální výživou.

Místo konání?

Sbor Církve adventistů sedmého dne Mohelnice

Smetanova 1036/8

Mohelnice